315 000 €
2692 €/m²
Property 36257 photo 1
Property 36257 photo 2
Property 36257 photo 3
Property 36257 photo 4
Property 36257 photo 5
Property 36257 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1905
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 117 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale the first floor of a 2 storey listed building in the area of Kastela

The commercial space is in total 117 sq.m + 24 sq.m as secondary use space

The property,is idealy suits to be renovated and operated as a restaurant

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38327
  • ფართი 307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
450 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30241
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
430 000 € 3873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40579
  • ფართი 111 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
350 000 € 1483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50066
  • ფართი 236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
410 000 € 3660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60569
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
460 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57037
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m

სიახლეების დაგზავნა