1 100 000 €
2750 €/m²
Property 50143 photo 1
Property 50143 photo 2
Property 50143 photo 3
Property 50143 photo 4
Property 50143 photo 5
Property 50143 photo 6
Property 50143 photo 7
Property 50143 photo 8
Property 50143 photo 9
Property 50143 photo 10
Property 50143 photo 11
Property 50143 photo 12
Property 50143 photo 13
Property 50143 photo 14
Property 50143 photo 15
Property 50143 photo 16
Property 50143 photo 17
Property 50143 photo 18
Property 50143 photo 19
Property 50143 photo 20

Details

  • წლიური: 12,00%
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2020
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 400 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale 4 investment apartments with a total area of 400 sq.m in the center of Athens.

The business consists of 20 rooms.

At the moment, the objects bring a high and stable income from daily rent on average of 11.000 euros per month
Annual occupancy from rent is 90 - 95%.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
945 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5790
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 100 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34787
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
1 000 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34788
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა