1 200 000 €
3934 €/m²
Property 37024 photo 1
Property 37024 photo 2
Property 37024 photo 3
Property 37024 photo 4
Property 37024 photo 5
Property 37024 photo 6
Property 37024 photo 7
Property 37024 photo 8
Property 37024 photo 9
Property 37024 photo 10
Property 37024 photo 11
Property 37024 photo 12
Property 37024 photo 13
Property 37024 photo 14
Property 37024 photo 15
Property 37024 photo 16
Property 37024 photo 17
Property 37024 photo 18
Property 37024 photo 19
Property 37024 photo 20
Property 37024 photo 21
Property 37024 photo 22
Property 37024 photo 23
Property 37024 photo 24
Property 37024 photo 25
Property 37024 photo 26
Property 37024 photo 27
Property 37024 photo 28
Property 37024 photo 29
Property 37024 photo 30
Property 37024 photo 31
Property 37024 photo 32
Property 37024 photo 33
Property 37024 photo 34
Property 37024 photo 35
Property 37024 photo 36
Property 37024 photo 37
Property 37024 photo 38

Details

  • აშენების წელი: 1981
  • რემონტის წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 305 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

There is offered for sale  a 3 storey building in the heart of Athens- Koukaki neighborhood.

 The building was renovated with a high quality design  and the latest materials.

The property consists of : 

Semi basement apartment of 60 sq.m 

Ground floor apartment of 65 sq.m 

First floor apartment of 65 sq.m 

Second floor studio of 35 sq.m 

Due to the ideal location the property can bring to its owner high and stable income from the rent 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 100 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34787
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
1 000 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34788
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 650 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35791
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 720 000 € 1749 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42470
  • ფართი 983 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 500 000 € 9554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47717
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა