იყიდება - კომერციული ქონება 157 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი გლიფადა
1 500 000 €
9554 €/m²
Property 47717 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 157 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale  commercial space of 157 sq.m in the center of Glyfada.

The space consists of:
Basement - 49 sq.m.
Ground floor - 63 sq.m.
Upper loft - 45 sq.m.

The facility is located on one of the most central streets of the Glyfada district.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13035
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 650 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35791
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 500 000 € 9554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47717
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 720 000 € 1749 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42470
  • ფართი 983 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 100 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32520
  • ფართი 920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 34 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22441
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა