Property 14028 photo 1
Property 14028 photo 2
Property 14028 photo 3
Property 14028 photo 4
Property 14028 photo 5
Property 14028 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 330 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is located in Lagonissi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5918
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
400 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32648
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
266 000 € 280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13845
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
440 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59235
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
260 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13214
  • ფართი 7900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
410 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38637
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
270 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38995
  • ფართი 1359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7100 m
იყიდება
360 000 € 373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47502
  • ფართი 965 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
330 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29659
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m

სიახლეების დაგზავნა