Property 47502 photo 1
Property 47502 photo 2
Property 47502 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 965 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 579 კვ.მ.

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Κάντζα.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14679
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
400 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14818
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
450 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22907
  • ფართი 5704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
425 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23825
  • ფართი 12600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24404
  • ფართი 536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
370 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24632
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
360 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25148
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
330 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29659
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m

სიახლეების დაგზავნა