Property 5918 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 25000 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

The land is located in the area of Keratea, in the Eastern Attica. The area is located 40 kilometers from Athens, with which connects through the Lavrio avenue.

In the area, there are some beaches.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60861
  • ფართი 1187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
400 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14818
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
540 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64082
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
557 000 € 318 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13790
  • ფართი 1750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
440 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59235
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
400 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13128
  • ფართი 4870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
420 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3577
  • ფართი 1417 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
450 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14679
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა