370 000 €
356 €/m²
Property 33921 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1038 კვ.მ. in Attica. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.

The plot of land is located in Stamata district 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
430 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13792
  • ფართი 996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
450 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14679
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
400 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14818
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
450 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22907
  • ფართი 5704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
425 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23825
  • ფართი 12600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24404
  • ფართი 536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
450 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31099
  • ფართი 860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
500 000 € 238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31278
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა