Property 38637 photo 1
Property 38637 photo 2
Property 38637 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 550 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 440 კვ.მ.

The land is located in the heart of the city of Spetses

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25148
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
395 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10955
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10436
  • ფართი 957 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
550 000 € 233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34277
  • ფართი 2360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
450 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31362
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
500 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5920
  • ფართი 9780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62025
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m

სიახლეების დაგზავნა