Property 13560 photo 1
Property 13560 photo 2
Property 13560 photo 3
Property 13560 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 134 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is situated in the region of Kalyvia Forikou.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65143
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 4210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23915
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65273
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22986
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 4339 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65790
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65080
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 5769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65576
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა