Property 65273 photo 1
Property 65273 photo 2
Property 65273 photo 3
Property 65273 photo 4
Property 65273 photo 5
Property 65273 photo 6
Property 65273 photo 7
Property 65273 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1966
  • რემონტის წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის სათავსო.

------------------------------------------

🏡 2-Bedroom Apartment for Sale | 1st Floor

📐 Property Overview

  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Floor: 1st
  • Year Built: 1966
  • Energy Class: B
  • Type: Front-facing, dual-aspect
  • Professional use: Suitable
  • Availability: 07/01/2026
  • Investment use: Suitable

🛋 Layout & Interior

  • Total area: 95 sq.m.

• Bright and well-ventilated
  • Located on the 1st floor

იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36572
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 4117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65599
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 4035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64124
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
183 000 € 2152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66163
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10489
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5
იყიდება
235 000 € 2117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65371
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65318
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
310 000 € 4189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65372
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65401
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა