Property 22986 photo 1
Property 22986 photo 2
Property 22986 photo 3
Property 22986 photo 4
Property 22986 photo 5
Property 22986 photo 6
Property 22986 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 15 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 57 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The flat is located in Saronida area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
365 000 € 5289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65767
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 5769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65576
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 4210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23915
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66017
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65080
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59593
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11499
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 4366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65316
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა