320 000 €
4211 €/m²
Property 23915 photo 1
Property 23915 photo 2
Property 23915 photo 3
Property 23915 photo 4
Property 23915 photo 5
Property 23915 photo 6
Property 23915 photo 7
Property 23915 photo 8
Property 23915 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 76 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The flat is lcoated in Rafina area 

There is also offered for sale a flat of 34 sq.m in the  price of 95.000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36572
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65318
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 4210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23915
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10489
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5
იყიდება
330 000 € 2408 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65120
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 4189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65372
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63912
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
365 000 € 5289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65767
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56980
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა