195 000 € 130 000 €
1566 €/m²
Property 8846 photo 1
Property 8846 photo 2
Property 8846 photo 3
Property 8846 photo 4
Property 8846 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 6900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 83 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

For sale commercial premises in the city of Thessaloniki, of 183 m² area. The premises consists of three levels, the basement, ground and first floors of the building. Can function as a store.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57337
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8846
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
270 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52304
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
250 000 € 3378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64649
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
235 000 € 1146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50990
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
170 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60555
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
228 000 € 2257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58889
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
197 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8526
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
160 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20029
  • ფართი 48 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა