228 000 €
2257 €/m²
Property 58889 photo 1
Property 58889 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 6
  • აშენების წელი: 2025
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 101 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 2 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
235 000 € 1146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50990
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
340 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62923
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8846
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 3378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64649
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
220 000 € 3235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63743
  • ფართი 68 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
213 000 € 865 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61101
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
320 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59392
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m

სიახლეების დაგზავნა