197 000 €
4925 €/m²
Property 8526 photo 1
Property 8526 photo 2
Property 8526 photo 3

Details

  • წლიური: 5,20%
  • აშენების წელი: 1958
  • რემონტის წელი: 2010
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 40 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Currently, the business is rented, so the purchase of this premises for commersional use is a profitable investment!

 

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
228 000 € 2257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58889
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
197 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8526
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
170 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60555
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
170 000 € 2537 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43700
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
235 000 € 1146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50990
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
160 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20029
  • ფართი 48 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
208 000 € 1518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64569
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა