Property 20029 photo 1
Property 20029 photo 2
Property 20029 photo 3
Property 20029 photo 4

Details

  • რემონტის წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 48 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 3235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63743
  • ფართი 68 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
170 000 € 2537 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43700
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
180 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57337
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
160 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56713
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
170 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60555
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8846
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
208 000 € 1518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64569
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა