180 000 €
2250 €/m²
Property 57337 photo 1
Property 57337 photo 2
Property 57337 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 80 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

For sale commercial space  80 sq. m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
213 000 € 865 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61101
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
208 000 € 1518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64569
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
197 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8526
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
160 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56713
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
250 000 € 3378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64649
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
180 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57337
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
170 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60555
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა