Property 35190 photo 1
Property 35190 photo 2
Property 35190 photo 3
Property 35190 photo 4
Property 35190 photo 5
Property 35190 photo 6
Property 35190 photo 7
Property 35190 photo 8
Property 35190 photo 9
Property 35190 photo 10
Property 35190 photo 11
Property 35190 photo 12
Property 35190 photo 13
Property 35190 photo 14
Property 35190 photo 15
Property 35190 photo 16
Property 35190 photo 17
Property 35190 photo 18
Property 35190 photo 19
Property 35190 photo 20
Property 35190 photo 21
Property 35190 photo 22
Property 35190 photo 23

Details

  • წლიური: 6,50%
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2018
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 100 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

For sale 2 apartments of 50 sq.m. each on the 6th floor.

Apartments are rented for 450 euros / month

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
180 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57337
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8846
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
145 000 € 906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
160 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56713
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
228 000 € 2257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58889
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
220 000 € 3235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63743
  • ფართი 68 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
213 000 € 865 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61101
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა