250 000 €
3378 €/m²
Property 64649 photo 1
Property 64649 photo 2
Property 64649 photo 3
Property 64649 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2027
  • Energy Class: A+
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 74 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

For Sale – Commercial Property

Ground floor commercial space for sale with a total area of 73.63 sq.m., consisting of an open-plan area with a W.C. and an internal staircase leading to a basement area of 55.39 sq.m. The property also includes one parking space (10.13 sq.m.) and the exclusive use of an outdoor area measuring 149.83 sq.m.

Ground floor area: 73.63 sq.m.

Basement area: 55.39 sq.m.

Parking space: 10.13 sq.m.

Exclusive use of outdoor area: 149.83 sq.m.

The property is ideal for retail, office use, professional services, or food & beverage businesses, offering easy access and a functional layout.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7567
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
220 000 € 3235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63743
  • ფართი 68 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
250 000 € 3378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64649
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
340 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62923
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59392
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
228 000 € 2257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58889
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა