190 000 €
2111 €/m²
Property 8631 photo 1
Property 8631 photo 2
Property 8631 photo 3
Property 8631 photo 4
Property 8631 photo 5
Property 8631 photo 6
Property 8631 photo 7
Property 8631 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65519
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 4035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64124
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63912
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8631
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65273
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31449
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
257 000 € 1917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13560
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
200 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13307
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა