Property 65519 photo 1
Property 65519 photo 2
Property 65519 photo 3
Property 65519 photo 4
Property 65519 photo 5
Property 65519 photo 6
Property 65519 photo 7
Property 65519 photo 8
Property 65519 photo 9
Property 65519 photo 10
Property 65519 photo 11
Property 65519 photo 12
Property 65519 photo 13
Property 65519 photo 14
Property 65519 photo 15
Property 65519 photo 16
Property 65519 photo 17
Property 65519 photo 18
Property 65519 photo 19
Property 65519 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 1971
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 51 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

-----------------------------------------

🏡 3rd Floor Apartment | Fully Renovated 2023

📍 Quiet area

📐 51.40 sqm

🏢 3rd floor

🏗 Year of construction: 1970

🛠 Full renovation in 2023

Property Features

🔥 Fireplace

❄ 2 Air Conditioners (A/C)

🌡 Heating system

🪟 Aluminum frames with double glazing

🌞 Large balcony with sun awning

☀ Bright & airy

🛋 Modern renovation aesthetics

🌊 200 meters from the sea

✈️ Close to the airport

⚓ Close to the port

🏙 Advantages

✔ Ideal for owner-occupation

✔ Suitable for investment / rental use

✔ Functional layout

✔ Low common expenses (typical for the size)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
165 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63423
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8631
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65318
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 4339 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65790
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36572
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52402
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა