Property 31449 photo 1
Property 31449 photo 2
Property 31449 photo 3
Property 31449 photo 4
Property 31449 photo 5
Property 31449 photo 6
Property 31449 photo 7
Property 31449 photo 8
Property 31449 photo 9
Property 31449 photo 10
Property 31449 photo 11
Property 31449 photo 12
Property 31449 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2001
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 76 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in the town of Porto Rafti

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 2210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65273
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65519
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63423
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31449
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 1797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5798
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 2615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39132
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65179
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა