1 300 000 €
2305 €/m²
Property 10438 photo 1
Property 10438 photo 2
Property 10438 photo 3
Property 10438 photo 4
Property 10438 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 12
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 564 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62316
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54397
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 350 000 € 9000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56556
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა