650 000 €
2321 €/m²
Property 37565 photo 1
Property 37565 photo 2
Property 37565 photo 3
Property 37565 photo 4
Property 37565 photo 5
Property 37565 photo 6
Property 37565 photo 7
Property 37565 photo 8
Property 37565 photo 9
Property 37565 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1986
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 280 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Detached house is located in the area of Melissia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 2321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37565
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 7
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7438
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 14
იყიდება
765 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51826
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31877
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 10
იყიდება
950 000 € 3380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63756
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
830 000 € 4108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60770
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა