Property 60770 photo 1
Property 60770 photo 2
Property 60770 photo 3
Property 60770 photo 4
Property 60770 photo 5
Property 60770 photo 6
Property 60770 photo 7
Property 60770 photo 8
Property 60770 photo 9
Property 60770 photo 10
Property 60770 photo 11
Property 60770 photo 12
Property 60770 photo 13
Property 60770 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 1929
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 202 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The detached house is located in the Kerameikos area

It is a restored, preserved house which was built in 1929. Its facades have been considered preserved. The property was completely renovated in 2016 with a modern design. It has modern mechanical and electronic equipment, kitchen furniture, built-in bathrooms and a heating, ventilation and cooling system in each room.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5162
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
680 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16614
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29658
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 4
იყიდება
765 000 € 2483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63731
  • ფართი 308 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
950 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62318
  • ფართი 497 m²
  • Rooms 6
იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა