770 000 € 660 000 €
2200 €/m²
Property 41918 photo 1
Property 41918 photo 2
Property 41918 photo 3
Property 41918 photo 4
Property 41918 photo 5
Property 41918 photo 6
Property 41918 photo 7
Property 41918 photo 8
Property 41918 photo 9
Property 41918 photo 10
Property 41918 photo 11
Property 41918 photo 12
Property 41918 photo 13
Property 41918 photo 14
Property 41918 photo 15
Property 41918 photo 16
Property 41918 photo 17
Property 41918 photo 18
Property 41918 photo 19
Property 41918 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2008
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Detached house located in Anavyssos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21817
  • ფართი 430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
650 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7727
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8
იყიდება
870 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5663
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
660 000 € 6947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27967
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა