Property 65912 photo 1
Property 65912 photo 2
Property 65912 photo 3
Property 65912 photo 4
Property 65912 photo 5
Property 65912 photo 6
Property 65912 photo 7
Property 65912 photo 8
Property 65912 photo 9
Property 65912 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1255 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

Plot 1,255 sq.m. in Peza, Heraklion

For sale plot of 1,255 sq.m. in Peza, one of the most well-known villages of the Heraklion plain, surrounded by vineyards and olive groves. Just 15 minutes from Heraklion, it combines the tranquility of village life with easy access to the city, making it ideal for both a permanent residence and investment purposes.

General Features

  • Plot area: 1,255 sq.m.
  • Within settlement
  • Fully buildable
  • Frontage on three roads
  • Arranged on different levels
  • Easy access to water and electricity

Distances

  • 20 km from the center of Heraklion
  • 20 km from Heraklion Airport
  • 21 km from Heraklion Port
  • 21 km from the nearest beach

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
65 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42794
  • ფართი 8756 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
60 000 € 576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43131
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 49 m
იყიდება
42 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65911
  • ფართი 1188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
40 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37927
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56754
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18507
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
45 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63545
  • ფართი 11138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა