60 000 €
60 €/m²
Property 56754 photo 1
Property 56754 photo 2
Property 56754 photo 3
Property 56754 photo 4
Property 56754 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 480 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56830
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18507
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
75 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56833
  • ფართი 4265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
55 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39139
  • ფართი 2108 m²
  • მანძილი ზღვიდან 29000 m
იყიდება
80 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35883
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
49 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48833
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
50 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34571
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
60 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39456
  • ფართი 608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37925
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m

სიახლეების დაგზავნა