Property 18507 photo 1
Property 18507 photo 2
Property 18507 photo 3
Property 18507 photo 4
Property 18507 photo 5
Property 18507 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 86 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 650 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37931
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
86 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46057
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
85 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46630
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14400 m
იყიდება
50 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47006
  • ფართი 648 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
49 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48833
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52548
  • ფართი 2140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57113
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 837 m
იყიდება
65 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18508
  • ფართი 980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
64 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60940
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
50 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34571
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა