Property 65401 photo 1
Property 65401 photo 2
Property 65401 photo 3
Property 65401 photo 4
Property 65401 photo 5
Property 65401 photo 6
Property 65401 photo 7
Property 65401 photo 8
Property 65401 photo 9
Property 65401 photo 10
Property 65401 photo 11
Property 65401 photo 12
Property 65401 photo 13
Property 65401 photo 14
Property 65401 photo 15
Property 65401 photo 16
Property 65401 photo 17
Property 65401 photo 18
Property 65401 photo 19
Property 65401 photo 20
Property 65401 photo 21
Property 65401 photo 22
Property 65401 photo 23
Property 65401 photo 24
Property 65401 photo 25
Property 65401 photo 26
Property 65401 photo 27

Details

  • აშენების წელი: 1984
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 122 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

------------------------------------------

🏡 Apartment 90 sq.m – Perachora, Loutraki

Highlights

  • Spacious and functional layout: 2 bedrooms, living room, kitchen, 1 full bathroom (with bathtub) and separate WC. At approx. 90 sq.m, it is generously sized for the area.
  • Heating & cooling: Fireplace integrated with radiators for autonomous central heating, plus air conditioning for summer.
  • Modern conveniences: Solar water heater, double glazing, window screens.
  • Extras: Storage room and private parking space.
  • Views & location: Mountain views and only 5 minutes by car from the sea, close to Loutraki promenade, thermal spas, Lake Vouliagmeni and Heraion of Perachora.

Features

  • Renovated in 2018

Investment Potential

  • Ideal for permanent residence, holiday home, or rental investment in a popular resort area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36572
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65273
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65401
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43948
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66017
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 4736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22986
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა