Property 36572 photo 1
Property 36572 photo 2
Property 36572 photo 3
Property 36572 photo 4
Property 36572 photo 5
Property 36572 photo 6
Property 36572 photo 7
Property 36572 photo 8
Property 36572 photo 9
Property 36572 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2003
  • რემონტის წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in the area of Saronida.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59593
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10356
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 5434 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10397
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22986
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
365 000 € 5289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65767
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56980
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 5769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65576
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36572
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა