Property 43949 photo 1
Property 43949 photo 2
Property 43949 photo 3
Property 43949 photo 4
Property 43949 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in Lavrio area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
310 000 € 4189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65372
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66017
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65080
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 5769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65576
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43948
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
257 000 € 1917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13560
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 5090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65794
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა