Property 62006 photo 1
Property 62006 photo 2
Property 62006 photo 3
Property 62006 photo 4
Property 62006 photo 5
Property 62006 photo 6
Property 62006 photo 7
Property 62006 photo 8
Property 62006 photo 9
Property 62006 photo 10
Property 62006 photo 11

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 112 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61840
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
282 312 € 4481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61854
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
388 605 € 4626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61960
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 2538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61995
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 2550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62028
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 4017 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62165
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62338
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა