27 000 €
123 €/m²
Property 64843 photo 1
Property 64843 photo 2
Property 64843 photo 3
Property 64843 photo 4
Property 64843 photo 5
Property 64843 photo 6
Property 64843 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1987
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 220 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57530
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42339
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
30 000 € 1153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41885
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
38 000 € 1520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57906
  • ფართი 25 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა