750 000 €
74 €/m²
Property 64484 photo 1
Property 64484 photo 2
Property 64484 photo 3
Property 64484 photo 4

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10034 კვ.მ. in Larnaka.

Field in Kornos, Larnaca. The property is a field in Kornos. It is located 4km from Kornos center and 155m from Nicosia-Limassol highway. The field has an area of 10,034sqm and a road frontage of 97m. It abuts state land along its northern and eastern boundaries.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57539
  • ფართი 13676 m²
იყიდება
790 000 € 1433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32321
  • ფართი 551 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 000 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32180
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
780 000 € 760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32523
  • ფართი 1026 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
980 000 € 310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52484
  • ფართი 3153 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
650 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36217
  • ფართი 691 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
950 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58790
  • ფართი 6972 m²
იყიდება
755 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61780
  • ფართი 18712 m²
იყიდება
1 090 000 € 1216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53112
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 007 000 € 559 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56082
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა