იყიდება - სასტუმრო 1026 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
780 000 €
760 €/m²
Property 32523 photo 1
  • ობიექტის კოდი 32523
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1026 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1026 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

Zone: Ka10
Building Factor: 0.3
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 2
Height: 10 m

Located in Kalogiroi area.  

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58790
  • ფართი 6972 m²
იყიდება
740 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38723
  • ფართი 10554 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 090 000 € 1216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53112
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
790 000 € 1433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32321
  • ფართი 551 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
700 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57539
  • ფართი 13676 m²
იყიდება
700 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57625
  • ფართი 8518 m²
იყიდება
735 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53126
  • ფართი 3986 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
850 000 € 816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25555
  • ფართი 1041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
1 007 000 € 559 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56082
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა