1 090 000 €
1216 €/m²
Property 53112 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 100
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 896 კვ.მ. in Limassol.

Plot: 896m2 in Linopetra in Linopetra / Germasogeia on the highway. South and dead road. 

100% rate, ideal for offices and medical institutions (there is an application for a building permit for a seven-story building and the permit is expected soon).
Price: €1,090,000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28895
  • ფართი 10257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
1 500 000 € 174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46532
  • ფართი 8607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 500 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32366
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 475 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25601
  • ფართი 16639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 338 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25613
  • ფართი 37459 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 300 000 € 158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24911
  • ფართი 8194 m²
იყიდება
980 000 € 310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52484
  • ფართი 3153 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 300 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53139
  • ფართი 40135 m²
იყიდება
950 000 € 235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23903
  • ფართი 4028 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 000 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32180
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა