კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 691 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
650 000 €
940 €/m²
ობიექტის კოდი
36217
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
691 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
4300 m
მანძილი აეროპორტამდე:
51 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 691 კვ.მ. in Limassol.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
600 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 12041 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
35208
ფართი
12041 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
790 000 €
1433 €/m²
სასტუმრო 551 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
32321
ფართი
551 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
535 000 €
685 €/m²
სასტუმრო 781 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53059
ფართი
781 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
850 000 €
816 €/m²
სასტუმრო 1041 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
25555
ფართი
1041 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
616 850 €
650 €/m²
სასტუმრო 949 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23387
ფართი
949 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
570 700 €
650 €/m²
სასტუმრო 878 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23378
ფართი
878 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
700 000 €
51 €/m²
სასტუმრო 13676 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
57539
ფართი
13676 m²
იყიდება
800 000 €
20 €/m²
სასტუმრო 40000 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
28897
ფართი
40000 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
700 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 8518 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
57625
ფართი
8518 m²
იყიდება
653 250 €
650 €/m²
სასტუმრო 1005 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23386
ფართი
1005 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the