Property 64281 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1236 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
75 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61179
  • ფართი 905 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18507
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13132
  • ფართი 496 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32259
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42244
  • ფართი 272 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა