Property 49815 photo 1
Property 49815 photo 2
Property 49815 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57046
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
60 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37922
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19200 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
63 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64281
  • ფართი 1236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31235
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56832
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
91 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39531
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
95 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51611
  • ფართი 2225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა