Property 63352 photo 1
Property 63352 photo 2
Property 63352 photo 3
Property 63352 photo 4
Property 63352 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 730 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale 2 adjacent plots of land, located in the area of ​​Kroustas, very close to the village. The plots are located on the top of the hill with unobstructed views of the mountain, the sea and the town of Agios Nikolaos. There is asphalt access and there is electricity, water and a telephone/internet line.

-Plot 1 is 730 sq m and has the right to build a house or apartments of a total area of ​​400 sq m + basement.

-Plot 2 is 730 sq m and has the right to build a detached house or apartments of a total area of ​​400 sq m + basement.

The price of each plot is 55,000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18508
  • ფართი 980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
80 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43083
  • ფართი 1116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
64 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29556
  • ფართი 489 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56829
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
54 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39458
  • ფართი 890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა