55 000 €
166 €/m²
Property 32259 photo 1
Property 32259 photo 2
Property 32259 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 330 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
69 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42777
  • ფართი 4189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
60 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39456
  • ფართი 608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
75 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42790
  • ფართი 944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
50 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50364
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
60 000 € 576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43131
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 49 m
იყიდება
54 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39458
  • ფართი 890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
75 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34479
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა