520 000 €
4333 €/m²
Property 6744 photo 1
Property 6744 photo 2
Property 6744 photo 3
Property 6744 photo 4
Property 6744 photo 5
Property 6744 photo 6
Property 6744 photo 7
Property 6744 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1981
  • რემონტის წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 120 კვ.მ in Attica. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26096
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63203
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
510 000 € 1062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23486
  • ფართი 480 m²
  • Rooms 10
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა