650 000 €
1625 €/m²
Property 29458 photo 1
Property 29458 photo 2
Property 29458 photo 3
Property 29458 photo 4
Property 29458 photo 5
Property 29458 photo 6
Property 29458 photo 7
Property 29458 photo 8
Property 29458 photo 9
Property 29458 photo 10
Property 29458 photo 11
Property 29458 photo 12
Property 29458 photo 13
Property 29458 photo 14
Property 29458 photo 15
Property 29458 photo 16
Property 29458 photo 17
Property 29458 photo 18
Property 29458 photo 19
Property 29458 photo 20
Property 29458 photo 21

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2001
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The cottage is located in the town of Nea Makri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 1651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47148
  • ფართი 545 m²
  • Rooms 8
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
850 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51008
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 9
იყიდება
530 000 € 4076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29751
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
704 000 € 2707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13601
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 6
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
650 000 € 1969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24120
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 11
იყიდება
652 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12945
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 5
იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა