Property 62328 photo 1
Property 62328 photo 2
Property 62328 photo 3
Property 62328 photo 4
Property 62328 photo 5
Property 62328 photo 6
Property 62328 photo 7
Property 62328 photo 8
Property 62328 photo 9
Property 62328 photo 10
Property 62328 photo 11
Property 62328 photo 12
Property 62328 photo 13
Property 62328 photo 14
Property 62328 photo 15
Property 62328 photo 16
Property 62328 photo 17

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Type of flooring: oak wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2870 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

The maisonette is located in the Alimos area,

Energy Class A+, Installation of Photovoltaic systems for the production of electrical energy (Net Metering), Autonomous Heating with a Heat Pump, Fire detection system in all areas of the apartment, Security doors, Pre-installation for electric awning and electric curtains.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
584 000 € 6790 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65344
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
615 000 € 6988 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65342
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 2291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33477
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62009
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
840 000 € 6315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65020
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65652
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა