Property 33477 photo 1
Property 33477 photo 2
Property 33477 photo 3
Property 33477 photo 4
Property 33477 photo 5
Property 33477 photo 6
Property 33477 photo 7
Property 33477 photo 8
Property 33477 photo 9
Property 33477 photo 10
Property 33477 photo 11
Property 33477 photo 12
Property 33477 photo 13
Property 33477 photo 14
Property 33477 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 1958
  • რემონტის წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 8100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 240 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the center of Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
479 000 € 4650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58964
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
614 000 € 6395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65339
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 000 € 4742 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58961
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
610 000 € 5596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64675
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60597
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 6
იყიდება
525 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44830
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა