450 000 €
225 €/m²
Property 31362 photo 1
Property 31362 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Attica.

The plot is located in Markopoulo area, on the most central street of the area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31099
  • ფართი 860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
620 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30175
  • ფართი 4400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
430 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5918
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60861
  • ფართი 1187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
410 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38637
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62033
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10436
  • ფართი 957 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24404
  • ფართი 536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
550 000 € 233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34277
  • ფართი 2360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m

სიახლეების დაგზავნა