350 000 €
166 €/m²
Property 46035 photo 1
Property 46035 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 77 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2100 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

The land plot is located in  Xalkutsi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
335 000 € 549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7611
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
500 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9560
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
395 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10955
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
320 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11732
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
400 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13128
  • ფართი 4870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
430 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13792
  • ფართი 996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
318 000 € 963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14028
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
450 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14679
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა