400 000 €
82 €/m²
Property 13128 photo 1
Property 13128 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4870 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60566
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
590 000 € 547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64085
  • ფართი 1077 m²
  • მანძილი ზღვიდან 248 m
იყიდება
550 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59221
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
400 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14818
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
480 000 € 758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64080
  • ფართი 633 m²
  • მანძილი ზღვიდან 625 m
იყიდება
425 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23825
  • ფართი 12600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
410 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38637
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
560 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9578
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
430 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5918
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
500 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9560
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა